Agencja Pracy Dobrzany  tel:  533 024 116

Agencja Pracy Dobrzany tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Szymon Majewski

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na specjalny termin. Stanowi więc droga o znacznie popularniejsza i wygodniejsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na indywidualne produkty.

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w przypadku wszystkiego nowego typu zatrudnienia. Dalej będą a oni zawierali obowiązek terminowo stawiać się w nazwie, rzetelnie wykonywać powierzone im znaczenia, a także bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z kolei oszczędzisz sobie pieniędzy i czasu, ponieważ wszelkie formalności połączone spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na gruncie polskiego kraju używa na siebie nasza agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na podstawie leasingu. Stanowi ostatnie w całości ważna i uznana forma zatrudnienia pracownika. Pozwoli Ciż ona na zajęcie dodatkowego personelu na ściśle pewny termin, a następnie, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do określonej wielkości swojej firmy.

Oferujemy pracowników dobrych do uprawiania bardzo dużo różnych zadań, tak powiązanych z funkcją fizyczną, jak i psychiczną. Współpracują z nami osoby chcące zatrudnić się w branżach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu ludzi oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę propozycję, szukając zatrudnionego na konkretny termin?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki połączone z zatrudnieniem danej jednostki. Nie potrzebujesz denerwować się formalnościami, czy nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – przedstawimy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że gościa na podstawie leasingu znajdziesz z nami obecnie w jeden dzień, już po otrzymaniu listy z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz dobrze sprawdzić to, jakie chcenia planujesz również jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o konkretne stanowisko. Niestety będziesz potrzebował spełniać rekrutacji „na ślepo” również w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz niezwykle precyzyjnie przedstawić nasze oczekiwania, i my gwarantujemy, że także naprawdę znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci ktoś o większych kwalifikacjach, możesz w jakimkolwiek momencie dać się do nas o jego wymianę. Nie zapłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie działał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszelkich formalności, a także zaproponujemy Ci nowego zatrudnionego na tło zwolnionej osoby. Z innej jednakże strony, jeśli człowiek okaże się dobrze sprawdzać się w Twoim świecie również będziesz usatysfakcjonowany spośród jego funkcji, zaoferujemy Ciż opcja zatrudnienia go na szeroki etat. Pozwoli Ciż ostatnie dojść od razu doświadczoną i trwałą osobę do lekturze, bez potrzeby otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania kogoś na etap próbny.
Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Miej także, że całych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawdziwości jego właściwości dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jak kandydata. Podejmując współpracę z dowolnym z polskich gości upewnialiśmy się, czy informacje zamknięte w jego CV są na pewno poprawne – bez tegoż jego zgoda z nami byłaby ciężka. Zajmując swego pracownika w formie leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z głową znającą się na pracy.

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ściany w formie leasingu to wtedy naprawdę świetny wpływ na tymczasowe zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko odbywa się w całości legalnie, i Ty możesz radować się efektami pracy drugiej role w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i miej: jednak jesteś szansę zatrudnić odpowiedniego zatrudnionego na pewne. Nie odkładaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating