DPD kurierzy Goleniów

DPD kurierzy Goleniów

16 września, 2019 0 przez Szymon Majewski

Firma Kurierzy angażuje się upraszczaniem całego procesu tworzenia zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak i ogromne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na lokalnej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, silna i estetyczna zapłata za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichś problemów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz wiele, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca chwila oraz pieniądze.

DPD kurierzy Golczewo

 

Jesteśmy jedyną z prowadzących firm na zbytu zajmujących się logistykom przesyłek. Działamy na własną markę już od 2009 roku i cechujemy się profesjonalizmem, na jakimś kroku swej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na terenie naszego świata także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na to, czy masz przesyłkę nie standardową, czy jej trwanie doręczenia uznaje żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i kształt przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najtańszą dostępną opcję na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Golczewo

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego polecanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgodzie na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy jaka korzysta najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronicy www. wysylka-palety. pl możesz osiągnąć więcej wiedz na problem swej oferty, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie zostawaj momentu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej kiedy to tylko możliwe.

DPD kurierzy Golczewo

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo ostro i wiążąc się do całych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z małych na zbytu, co znacznie daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale płaciło się, gdyż już możemy świadczyć usługi coraz bardziej profesjonalnie.
Jeśli zależysz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i niepowtarzalne ceny wysyłek w którymkolwiek miejscu, to tylko u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci klasę i ochronę o jakiegoś klienta dlatego u nas oszczędzasz swój wysoki chwila oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. Aby ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, jednak z propozycją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci też w rozwiązaniu wszelkiego typie problemów w łagodny i przyjemny sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju swej firmy, a są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że stosujemy jedynie ze sprawdzonych, dużych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temuż pamiętasz gwarancję oferowanych przez nas usług na najwyższym poziomie.

DPD kurierzy Golczewo

Oczywiście jesteśmy system wspólny z wszystkimi wytycznymi RODO. Co to oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje swoich użytkowników, którymi przydzielasz się z nami podczas składania zamówień, i po nosimy je bezpiecznie zgodnie z wszelkimi wytycznymi RODO i dotyczącym prawem Polskim.

Działamy fair i rozumiemy jak ważny jest twój czas, a jako jedni na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do uzyskania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego powodu nie została dostarczona na okres. Także jeżeli planujesz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją podania na czas, to tylko u nas!

Doceniono nas na zbytu Polskim i wyróżniono na tle nowych firm nominacją do nagrody Ekomers w liczby „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy polską firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom znanych wszystkich klientów. Zadowolimy i twoje wymagania. Nie liczysz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Golczewo

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Article Rating