endermologia Goleniów

endermologia Goleniów

25 lutego, 2019 0 przez Szymon Majewski

Można z dużym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na dobry sposób życia. Jeszcze dobrze osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w kształcie dać tak spektakularnych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta oraz uczenia finansowe nie przynoszą spodziewanych rezultatów? Odpowiedzią na te punkty mogą być nowe środki z działu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Darłowo

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dobrze jest endermologia? To forma mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy wtedy tymże tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co za tym chodzi dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona z tym stylem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz oraz po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą drogą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień mamy więcej do robienia z cellulitem opornym na tworzenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten fakt lub nawet pozbyć się go w pełnie. Co więcej, w sukcesu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg stymuluje do pracy fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego efektem będzie dobrze lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w własnym projekcie? Eksperci z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 zabiegów (w relacje z tego, jaki dobrze efekt chcemy uzyskać), a jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą ważne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi tworzy się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem korzystnym dla ludzi osób, które leciały w zwykły, miły oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest dalej prowadzenie zdrowego trybie bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy więcej z powodzeniem stosować z różnymi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej porad na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Article Rating