Jak zdobyć pieniądze na pierwszą randkę?

Jak zdobyć pieniądze na pierwszą randkę?

5 kwietnia, 2022 0 przez Szymon Majewski

Dzisiaj coraz więcej ludzi poszukuje partnera lub partnerki w sieci. Tu jednak podobnie jak w życiu realnym, trzeba mieć sporo szczęścia, aby spotkać osobę, która szuka dokładnie tego samego – czyli np. stałego związku, luźnego związku, zwykłej znajomości, czy po prostu przygody. Jeśli już jednak dwie osoby poznają się wystarczająco i obie nastawiają się na poważniejszą znajomość, przychodzi czas na spotkanie.

Czy pierwsze spotkanie musi być pierwszą randką?

Pojęcie „randki” może być rozumiane rozmaicie. Czasem para mówi, że idzie po prostu na spotkanie, a innym razem, że na randkę. Ogólnie rzecz biorąc, randka ma być spotkaniem mającym na celu albo nawiązanie albo rozwinięcie już istniejącej relacji, która zazwyczaj rokuje na coraz większą zażyłość.

Do szczególnych spotkań należą jednak pierwsze randki. Dwoje ludzi albo poznaje się wtedy na żywo po pewnym czasie zapoznawania się przez telefon i Internet albo mają ze sobą styczność naprawdę po raz pierwszy w życiu. Jest to więc okazja szczególna. Nic dziwnego, że wiele osób chce się na tę okazje odpowiednio przygotować.

Przygotowanie na pierwsza randkę

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna chce wyglądać korzystnie podczas pierwszej randki. Nie musi to być równoznaczne z ubraniem bardzo wykwintnego garnituru czy sukni. Ubranie powinno być estetyczne, ale i wygodne, aby można było się w nim czuć komfortowo. Łatwiej wtedy być sobą.

Jednak przygotowanie do pierwszej randki pod względem wyglądu to zaledwie wstęp do spotkania. Teraz pozostaje pytanie o to, jak tę randkę spędzić? Nie zawsze wystarczy „zwykły spacer”, czy kino. W pewnych sytuacjach ludzie myślą np. o wyjściu do teatru, a później o wykwintnej kolacji w eleganckiej restauracji. To tylko jedna z opcji, gdy trzeba się do pierwszej randki przygotować solidnie także pod względem finansowym.

Skąd wziąć pieniądze na pierwszą randkę?

Nie zawsze jesteśmy w wygodnej sytuacji finansowej przed pierwszą randką – zwłaszcza gdy ta wypada dość niespodziewanie i mamy naprawdę mało czasu na przygotowania. Co wtedy zrobić? Ograniczyć oczekiwania co do tego wydarzenia? Niekoniecznie! Można wtedy pomyśleć o pożyczce  – chwilówce lub ratalnej albo wręcz o kredycie. Jednak jak w krótkim czasie znaleźć odpowiednią ofertę pożyczkową? To może być trudne, zwłaszcza dla osoby, która jeszcze nigdy nie brała na szybko pożyczki. Warto rozejrzeć się za pożyczką, którą można będzie spłacić na dogodnych dla siebie zasadach. Czy da się taką znaleźć w dosłownie kilka minut? Okazuje się, że tak! W takiej sytuacji pomoże stron kredytomarket.pl .

Co oferuje kredytomarket.pl ?

Czym dokładnie jest kredytomarket.pl? To miejsce w sieci, które zestawia różne oferty w zakresie:

  • chwilówek
  • pożyczek ratalnych
  • kredytów
  • leasingó
  • kont i rachunków bankowych
  • ofert bez BIK.

Mając w jednym miejscu informacje dotyczące ofert przynajmniej kilku godnych uwagi usługodawców, nie traci się czasu na poszukiwania i można szybciej podjąć decyzję o tym, skąd wziąć pożyczkę na dogodnych dla siebie warunkach. Zestawienie takie pomaga też wybrać między chwilówką a pożyczką ratalną. Sporo zależy od tego, ile pieniędzy chce się pożyczyć na pierwszą randkę i jakie dana osoba ma możliwości finansowe. to istotne, gdy przyjdzie do spłaty pożyczki.

A później pozostaje już tylko zaplanować pierwszą randkę tak, aby była ona szczególnym wydarzeniem dla obu stron. Pierwsze spotkanie miewa bowiem spory wpływ na to, czy dana para będzie chciała kontynuować znajomość, czy nie.

Czy warto określić, ile chce się wydać na pierwszą randkę?

Nie tylko warto, ale wręcz trzeba. I nie jest to równoznaczne ze skąpstwem. Jeśli bowiem wszystko pójdzie dobrze, będą kolejne randki, później rocznice i inne okazje do wyjść, wspólnie spędzanego czasu oraz do obdarowywania się. Pożyczki często poratują sytuację, jednak warto zachować rozsądek, aby można było brać kolejne pożyczki na podarunki i wyjścia zamiast na spłacenie poprzedniej pożyczki. W tym wszystkim pomoże właśnie kredytomarket.pl. To spora pomoc w planowaniu swoich codziennych finansów, także na specjalne okazje.

 

0 0 votes
Article Rating