Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

18 września, 2019 0 przez Szymon Majewski

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat wykonujemy na sektorze usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy materiał i wszystka przesyłka gabarytowa wchodziły do klienta przez przeszkód i zwykle na godzina. Zobacz, co możemy dokonać dla Ciebie!

Kurier poczta Lipsko

W swym serwisie możesz nadać wewnętrzne oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych ludzi i gabarytów. Dokonasz obecne w droga funkcjonalny oraz bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a też przeprowadzki i wyjątkowe ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Lipsko

Kim jesteśmy?

Od lat już (zupełnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko jesteśmy pięknie daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Istnieje to gwarancja zaufania oraz odporności na tle serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza świadomość oraz nauce z zakresu logistyki, które posiada znajomy zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników trafiały do punktu w najoryginalniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a też poufność danych, jakie są niezbędne do zrealizowania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Lipsko

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są wytwarzane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej popularności, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki i wyjątkowe przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływie ręki, bez pochodzenia z wieżowcu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, ale i list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką chcesz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Lipsko

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz orientując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla polskich Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień leczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu cierpią, na kartce internetowej, i jeśli chcesz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila minut.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycji dla instytucji a kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot przyjęcia w toku jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim pozna on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Lipsko

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Gdyby nie wywiążemy się z ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy ogromny wachlarz sprawdzonych i takich firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A jedynie ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by oferować je swoim klientom!
Jesteśmy poczucie, za jakim jest prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy wygodne i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dana na godzina.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb swoich Użytkowników.

Kurier poczta Lipsko

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating