Leasing Tuczno  zadzwoń 887 332 665

Leasing Tuczno zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Szymon Majewski

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Białogard

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Jasne jest, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to brak konieczności kupienia samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Białogard oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Białogard będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to rozwiązanie korzystne jeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Białogard

 

Zobacz również Leasing uproszczony